skip to Main Content
İLETİŞİM: +90 432 223 23 33 MAİL: info@atekplastik.com
HAKKIMIZDA

Atek  Plastik  tehlikesiz atık toplama ayırma hizmetine sahip bir firma olarak işletmelere atık ve çevre sektöründe hizmet vermekteyiz. Hızla gelişen sanayileşme sonucu çevre sorunları özel önem verilmesi gereken konu haline gelmiştir. Karşı karşıya kaldığımız çevre sorunları global nitelikli olup sınırları aşmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte artan sanayi sektörü, beraberinde birçok atığı da ortaya çıkarmakta ve çevreye verdiği kirlilik her geçen gün hızlı bir şekilde artmaktadır. Kirliliğin hızlı bir şekilde artmasına paralel olarak, kirliliği önleme çalışmaları da hızlandırılmıştır. Buna paralel olarak da firmamız faaliyetlerini bu yönde yoğunlaştırmış ve teknolojik gelişmelere uyumlu, üretici firmaların doğrultusunda kendisini sürekli geliştirmiş, her geçen gün hizmet verdiği tesis sayısını arttırmıştır.

DOĞRULUK, SAYGINLIK ve GÜVEN değişmeyen hizmet politikalarımızdır.

Vizyonumuz

Son teknoloji makinalarla imalat sektöründe doğru hammadde üretmek üzere “dürüst hizmet, uzun vadede kazanç” sloganıyla Van’da üretime başlamıştır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Kalite Politikamız

Atek Plastik müşteri odaklı bir yönetim sistemi uygulamaktadır. Müşteri odaklılık ilkesiyle, firmamızın vazgeçilmez unsuru müşterilerin tek tercihi olmayı, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetinin üst düzeyde olmasını, kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarını verimli ve seri bir şekilde karşılamayı amaçlayan etkin bir kalite yönetim sistemi geliştirilmiştir.

Şirketimizin alt kadrosundan üst yönetimine kadar herkesin genel ahlak kuralları ve iş etiği prensipleriyle çalışmasıyla, kalite yönetim sistemimizin etkinliğini her zaman üst düzeyde tutmayı ve geliştirmeyi amaçlıyoruz.